facebook
"Если любишь цветок — единственный, какого больше нет ни на одной из многих миллионов звезд, этого довольно: смотришь на небо и чувствуешь себя счастливым. И говоришь себе: «Где-то там живет мой цветок…»
Антуан де Сент-Экзюпери - французский писатель, поэт и профессиональный лётчик.
«Каково предназначение человека? Быть им»
Станислав Ежи Лец – выдающийся польский поэт, философ, писатель-сатирик, и афорист XX века.
"То, что тянется из индивидуального прошлого родителя, будучи неразрешенным и незавершенным, часто становится частью его иррационального родительства"
Вирджиния Сатир - американский психотерапевт, она широко известна как «Мать Семейной терапии».
"Семья заменяет всё. Поэтому прежде, чем ее завести, стоит подумать, что тебе важнее: всё или семья"
Раневская Фаина Георгиевна - советская актриса театра и кино.
«Если человек отправляется от точки, в которой знание не помогает, он идет в направлении смысла»
Мераб Мамардашвили – философ
«Один важный секрет: нужно идти туда, куда хочется, а не туда, куда якобы надо»
Макс Фрай- литературный псевдоним Светланы Мартынчик, современный писатель, художник
«Словами пользуются для выражения смысла. Постигнув смысл, забывают о словах. Где бы найти мне забывшего про слова человека, чтобы с ним поговорить!»
Фэн Юлань – китайский философ
«Суть жизни - самого себя найти»
Аллама Мухаммед Икбал – поэт, философ
«Жизнь всё время отвлекает наше внимание; и мы даже не успеваем заметить, от чего именно»
Франц Кафка - писатель
"Не плачь, потому что это закончилось. Улыбнись, потому что это было"
Габриэль Гарсиа Маркес - колумбийский писатель-прозаик, журналист, издатель и политический деятель.

поширені запитання, психотерапіяПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ "ЧаВо"

 

 

#1  

Коли потрібен психотерапевт?

#1.  

Підкажіть, в яких випадках необхідний психолог або психотерапевт?

Коли Ви маєте намір щось змінити в собі, у своєму житті та у своїх відносинах. А тех відчуваючи непростий період у своєму житті та потребуєте необхідної підтримки і розуміння. Більш детально ви можете ознайомитися в розділі, «в яких випадках показана психотерапія».

#2  

Безпека та конфіденційність

#2.  

Як Ви забезпечуєте безпеку та конфіденційність?

Безпека та конфіденційність - це фундамент, на якому формується моя психологічна практика. Конфіденційність по відношенню до всіх висловлювань клієнта є основним правом клієнта і невід’ємною частиною ефективного процесу психотерапії. Я вживаю всіх необхідних заходів, щоб не порушити конфіденційність по відношенню до теперішнього або колишнього клієнта. Крім того, я дотримуюся етичного кодексу психотерапевта і ні за яких умов не розголошую інформацію про будь яку із сфер життя клієнта.

#3  

Рекомендації психотерапевта

#3.  

Чи може психотерапевт дати рекомендацію як вчинити в тій чи іншій ситуації?

Відразу хочу попередити, психотерапевт не розумніше і не повинен нав’язувати людині свій власний досвід. Я не буду давати вам поради, а лише дам можливість поглянути на свою проблему, та обговорювати разом з Вами шляхи її вирішення. Остаточне ж рішення про те, як Вам діяти, завжди залишається за Вами. І Ви несете за нього відповідальність.

#4  

Необхідна кількість зустрічей

#4.  

Скільки потрібно зустрічей, щоб позбутися проблеми?

Кількість зустрічей залежить від того, що ви хочете отримати - психологічну консультацію чи психотерапію. Більш детально про їх різницю Ви можете почитати на моєму сайті у рубриці послуги.

У коучингу залежить, як правило, від масштабу і складності заявленої проблеми. У середньому необхідність подібного роду консультацій від 2 до 10 зустрічей. Іноді досить буває й однієї консультації.

Що стосується психотерапії, то тут не існує жорсткого стандарту за кількістю зустрічей. Клієнт і психотерапевт зустрічаються від 1-го до 2-х разів на тиждень. Залежно від поставленого завдання і якості проблеми, тривалість психотерапії коливається від 10-20 сесій (короткострокова психотерапія), до декількох місяців або років.

#5  

Психотерапевтична консультація

#5.  

Що являє собою психотерапевтична консультація? І що під час неї відбувається?

Зовні це виглядає як бесіда двох людей. Консультація психотерапевта - це те місце, де Вас не тільки вислухають, але і почують у відносинах приймуть без оцінки. Ви можете бути собою, проявляти себе, не побоюючись бути незрозумілим і розмірковувати про свою проблему більш спокійно. Головне, щоб результати психотерапії збереглися і після закінчення роботи. Досить складно описати той індивідуальний досвід, який Ви можете отримаєте, потрібно хоча б один раз побачити, спробувати і зробити власні висновки.

#6  

Розмова з психотерапевтом

#6.  

Як підготуватися до розмови з психотерапевтом?

Особливо готуватися до розмови з психотерапевтом не має сенсу. Вашого бажання цілком достатньо для продуктивної праці.

#7  

Процес психотерапії 

#7.  

Чи може після того як відвідаєш психотерапевта, стати ще гірше ніж було?

Процес психотерапії це серйозна робота, яка може досить болісно переноситись людиною, усвідомлення істинних причин і витоків проблеми може виявитися досить хворобливим і занурити людину в безодню глибоких переживань. Але ці внутрішні процеси дуже важливі і цінні, можливо, це те, що було не прожито в свій час. Минуле важливо тому, що в ньому закладаються основи Вашого ставлення до світу. Якщо ця система не змінилася з досвідом сьогодення, то розуміння минулого може допомогти Вам зрозуміти Ваші теперішні реакції. На жаль, час змушує нас страждати і лежить важким тягарем на нашій душі.

#8  

Навіщо звертатися до психолога, коли є друзі?

#8.  

Навіщо звертатися до психолога, коли є друзі?

Дуже добре, коли є друзі, але задушевні бесіди з ними не зможуть замінити професійну допомогу психотерапевта. Частіше наші близькі люди не вміють бути спостережливими, не дають порад, які приймають, а не удосконалюють, об’єктивними, щирими, тому що люблять нас. Крім того, далеко не  у всі свої особисті проблеми, люди  хочуть  присвячувати друзів чи близьких.

#9  

Як записатися на прийом?

#9.  

Як записатися на прийом?

Записатися на прийом ви можете, зателефонувавши за допомогою одного з номерів телефонів, перелічених у розділі «Контакти» або написавши на адресу електронної пошти info@tutotvet.com.ua

#10  

Чи може людина змінитися сама, тільки за рахунок своєї сили волі?

#10.  

Чи може людина змінитися сама, тільки за рахунок своєї сили волі?

У багатьох випадках людина може впливати на зовнішні прояви емоційних проблем, але багато в чому ми не завжди усвідомлюємо, а часом і зовсім не помічаємо велику частину з них. Людина з сильною силою волі може досить радикально змінювати власне життя і без психотерапії, але рішення проблем, які викликані несвідомими конфліктами, можуть бути адекватними тільки за допомогою психотерапії.

#11  

Скільки буде коштувати перша консультація?

#11.  

Скільки буде коштувати перша консультація?

На свої послуги я не встановлюю конкретної вартості, так як вважаю, що психологічні послуги мають бути доступні великій кількості людей з різним рівнем доходу. Обговорення вартості, як правило, відбувається на першій консультації. Я можу запропонувати певні критерії для вибору, згідно з якими Ви і буде приймати рішення про вартість подальшої роботи.

#12  

Пріоритетність проблем у психотерапії

#12.  

Як в першу чергу визначити проблему, за якою необхідна консультація психотерапевта?

Важливо прислухатися до себе, до своїх внутрішніх відчуттів. Якщо є щось, що заважає Вам нормально і повноцінно жити і є відчуття дискомфорту і відносини з іншими людьми Вас не задовольняють, в цьому випадку варто звернутися до того, хто може професійно допомогти знайти відчуття сенсу, корисності того що робиш, розібратися в відносинах. Досить часто в процесі психотерапії виявляється, що є одні проблеми, які тягнуть за собою інші. І вирішивши одну проблему, параленьно вирішуються і інші. Тому важливо усвідомлення своїх труднощів, мотивації і бажання їх вирішити, а черговість рішення прийде в процесі психотерапії.

Людмила Шурдук, психолог-психотерапевт 

тел.: (050) 464-30-65, (093) 187-81-19 

© 2011-2O16 TutOtvet.com.ua. Всі права захищені. Копіювання матеріалів сайту можливе лише з вказанням активного гіперпосилання, що індексується.
Qumic Web Design
witch.hanssd